nahoru

      nechte svou fotografii trochu vyniknout...


Základní informace

  • Výjimečná kvalita tisku - tiskneme na nejmodernější fototiskárně Canon iPF 8400 s 12 inkousty pro věrné a živé barvy vašich fotografií a se sametovými polotóny černobílých obrázků. Vysokou kvalitou tisku zachytíme každý detail vaší předlohy.
  • Tiskneme na libovolnou délku papíru při šířce 1 m.
  • Tiskneme pouze originálními barvami na prémiové materiály a folie.
  • Naši zaměstnanci jsou lidé s citem pro barvy a ne jenom „obsluhovači“ drahých tiskáren. Zdarma vylepšíme vaše fotografie, pro dosažení nejlepšího možného výsledku (odstraníme barevný nádech, vylepšíme kontrast nebo převedeme na černobílou). Po domluvě jsou možné i složitější úpravy a retuš.

Ceny nejpoužívanějších formátů tisku naleznete v Ceníky a dopravné 2022.

 Kromě nejžádanějšího papíru Glossy Satin 240 g máme v nabídce další druhy papírů, lišící se tloušťkou papíru („gramáž“, g/m2) a povrchem. Dále vám můžeme vyrobit samolepku nebo tisknout na průhlednou fólii a výsledkem je vlastně velký průsvitný diapozitiv. Umíme také velkou interiérovou tapetu.

Velkou fotografii vám můžeme adjustovat (nalepit)  na samonosnou desku (velmi hezké v moderních interiérech), i ochránit laminací.

Celou nabídku potiskových materiálů, adjustačních desek a laminací si můžete prohlédnout v ceníku, nebo přímo ve fotosběrně, kde si můžete „ušít fotografii na míru“ a ještě před objednáním zjistíte cenu této vaší zakázky.

Hezká fotografie vynikne až při vytištění na větším formátu. To je stará fotografická pravda. Líbí se vám vaše nebo jiná fotografie tolik, aby jste na ni koukali ve vašem bytě, domě, kanceláři, dílně, restauraci? Myslíte si, že potěší i oko někoho jiného? Pojďme ji vytisknout a bude věčná.

Inspirujte se

Odběr novinek